indywidualne trzy wzory
Ola i Marcin
pudełko Pallotyńskie
dla św. Augustyna
Zamówienia indywidualne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy Państwu Boże Krówki dostosowane do indywidualnych potrzeb - oprócz standardowych dostępne są między innymi: 


- Boże Krówki tematyczne,
- Boże Krówki ślubne,
- Boże Krówki na specjalne okazje,
- Krówki reklamowe.

W Kościele jest wiele wspólnot w sposób szczególny związanych z konkretnymi świętymi. Dlatego też chcemy stworzyć całą gamę krówek tematycznych takich jak Boże Krówki Franciszkańskie czy Boże Krówki z Janem Pawłem II. Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem z nami serii Bożych Krówek, zachęcamy do kontaktu. W sposób szczególny tę ofertę kierujemy do zgromadzeń zakonnych. Do sprzedaży planujemy wprowadzić także Boże Krówki Adwentowe – ze specjalnymi cytatami przygotowującymi do Świąt Bożego Narodzenia.

Boże Krówki ślubne to odpowiedź na ogromne zainteresowanie młodych par naszym produktem. Sprawdzą się doskonale zarówno jako drobiazg dla gości przy składaniu życzeń, jak i w charakterze upominków weselnych. Oferujemy wykonanie personalizowanych krówek z imionami nowożeńców i datą ślubu oraz specjalnych, mniejszych opakowań Bożych Krówek z indywidualnymi naklejkami upamiętniającymi ten wyjątkowy dzień, wedle potrzeb konkretnej młodej pary.

Wykonujemy także Boże Krówki na specjalne okazje, takie jak odpust w parafii czy festiwal młodzieży. Niewielkim kosztem mogą Państwo otrzymać specjalne, okolicznościowe opakowania Bożych Krówek z indywidualnym nadrukiem.

Jako, że od lat zajmujemy się poligrafią, zapraszamy także do kontaktu zainteresowanych krówkami reklamowymi. Gwarantujemy najwyższą jakoś wykonania i najlepsze krówki na rynku, a także wspieramy klientów swoją profesjonalną wiedzą, dzięki czemu możemy zaproponować konkurencyjne ceny i produkt spełniający Państwa oczekiwania.